Безалкогольні аромати – безпрограшний варіант для літа

Насичені і стійкі запахи, які повертали нас до життя взимку, здаються занадто грубими у поєднанні з легким ситцем і шифоном літніх суконь. Вони перенасыщают і без того задушливий міське повітря. У спеку кожний запах сприймається більш гостро. Багатьом хочеться знайти більш легкі парфуми, ледве вловимі і прохолодні. Для вирішення проблеми є два варіанти: відправитися в магазин за освіжаючим ароматом або купити безалкогольну варіацію улюблених парфумів. Безалкогольну – тобто більш легку, свіжу і відповідну для спеки.

До «літньої» групи відносять духи, не мають у складі спирту і димки (Mist). А також композиції з полегшеним складом, в яких збережені самі свіжі ноти. Делікатна парфумерія дуже схожа на запашні води, які були дуже популярні 30-40 років тому. Принадність безалкогольних духів здатність обволікати ненастирливим і скороминущим ароматом, який живе не надто довго.

Ця недовговічність – в даному випадку гідність. Якщо протягом дня аромат набридне, його можна без вагань змінити на інший. І за вечір перепробувати кілька запахів. Наприклад, для курортного відпочинку, на якому хочеться мінятися кілька разів в день, такий варіант просто прекрасний!

Переваги полегшених літніх ароматів:

· Не змішуються з запахом поту (таке перемішування, характерне для звичайних парфумів, дуже засмучує влітку).

· Значно знижують вірогідність алергічних реакцій.

· Не заважають шкірі рівномірно засмагати. Спиртові духи, нанесені на шкіру, можуть зіпсувати рівний загар, дати плями.

Багато брендів виводять на ринок літні версії популярних парфумів, трохи їх полегшуючи по насиченості компонентів. Інші ж випускають парфуми для літа, абсолютно ідентичні за запахом спиртовмісним. Так знаменита і затребувана парфумерія отримує нове звучання. Приміром, Christian Dior до свого аромату Dune випустив додаток – парфумовану воду Dune Sun. Знаменитий j'adore також отримав річну варіацію, укладену в впізнаваний флакон амфорообразной форми.

Парфумерія без спирту

Парфумерія без спирту для багатьох з відчуттям більш приємна, ніж звичайна. Вона створює обволікаючу хмара навколо тіла, схоже на вуаль. Парфум дарує не просто аромат, але і почуття м'якою та легкою свіжості. Безалкогольні аромати робляться і для жінок, і для чоловіків. Останні можуть використовувати їх після спортивних тренувань, на пляжі або в спеку, щоб отримати відчуття свіжості і надати собі тонус.

Безалкогольна парфумерія Joli Parfum

Безалкогольна парфумерія Joli Parfum чудово підійде для спекотної погоди та інших випадків, коли спиртовмісні парфуми здаються занадто концентрованими і важкими. Наша наливна «річна» парфумерія допоможе вам долучитися до елегантного ароматного бізнесу!

НОВИНИ

Нові аромати

19.09.2023

 Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

...

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

Графік роботи на Серпень

19.08.2021

Шановні клієнти!

Графік роботи компанії на День Незалежності: 

...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка