Духи на розлив стабільно зберігають популярність вже на протязі довгого часу. Деякі покупці скептично дивляться на ці аромати, інші тільки ними і користуються. Як у будь-якого продукту на ринку, у розливний парфумерії є переваги і недоліки. Що переважить для конкретного покупця – вирішує тільки він сам.

Наливні парфуми – те, що продається в будь-якому торговому центрі

У багатьох міських ТЦ, в холах метро і магазинах самої різної спрямованості зустрічаються корнери, які пропонують парфумерію на розлив. Дізнатися такий куточок просто: в ньому рядами стоять прозорі флакони, пляшечки, є багато просочених ароматами подушечок. Тут же підвішені об'ємні колби з ароматною рідиною.

Парфумерія наливається з колби з краником, розміщеним внизу. Серед запропонованих флаконів потрібного об'єму і різної подарункової упаковки можна вибрати те, що найбільше підійде під настрій і випадок. Виробник наливних духів гарантує, що ароматична композиція, термін зберігання і якість продукції відповідають стандартам, актуальних для галузі.

Недоліки парфумерії на розлив

У розливних ароматів є плюси і мінуси. Зупинимося спочатку на недоліки. Один з головних – безликі флакони, одні для всіх ароматів. Це засмучує багатьох покупців. Адже щоб створити настрій, потрібні не тільки хороші духи, але і незрівнянний пухирець. Людям, для яких важлива зовнішня естетика, знеособлений флакон навряд чи сподобається.

Переваги розливних парфумів

Основна перевага таких парфумів – бюджетність. За порівняно невеликі гроші можна купити аналог аромату від парфумерного дому з світовим ім'ям. До чудовим якостям можна віднести і те, що наливна парфумерія залишає простір для експериментів. Щоб знайти свій аромат, шукати іноді доводиться дуже довго. А якщо постійний парфум набрид і треба вибрати щось новеньке, теж навряд чи вийде зробити це з першого разу.

У таких ситуаціях дуже виручить наливна парфумерія Joli Parfum. Досить покупки порожнього флакончика і декількох мілілітрів нових духів, щоб у жінки піднявся настрій. Якщо не підійде – можна і не користуватися. Великий плюс виробника – наявність вибору аналогів відомих брендових парфумів. У нас можна знайти версії і відомих парфумів, і рідко зустрічаються. Аромати зберігають стійкість протягом дня. Долучіться до захоплюючого світу ароматною казки з Joli Parfum!

НОВИНИ

Нові аромати

29.03.2024

Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

N...

Нові аромати

19.09.2023

 Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

...

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка