Духи на розлив стабільно зберігають популярність вже на протязі довгого часу. Деякі покупці скептично дивляться на ці аромати, інші тільки ними і користуються. Як у будь-якого продукту на ринку, у розливний парфумерії є переваги і недоліки. Що переважить для конкретного покупця – вирішує тільки він сам.

Наливні парфуми – те, що продається в будь-якому торговому центрі

У багатьох міських ТЦ, в холах метро і магазинах самої різної спрямованості зустрічаються корнери, які пропонують парфумерію на розлив. Дізнатися такий куточок просто: в ньому рядами стоять прозорі флакони, пляшечки, є багато просочених ароматами подушечок. Тут же підвішені об'ємні колби з ароматною рідиною.

Парфумерія наливається з колби з краником, розміщеним внизу. Серед запропонованих флаконів потрібного об'єму і різної подарункової упаковки можна вибрати те, що найбільше підійде під настрій і випадок. Виробник наливних духів гарантує, що ароматична композиція, термін зберігання і якість продукції відповідають стандартам, актуальних для галузі.

Недоліки парфумерії на розлив

У розливних ароматів є плюси і мінуси. Зупинимося спочатку на недоліки. Один з головних – безликі флакони, одні для всіх ароматів. Це засмучує багатьох покупців. Адже щоб створити настрій, потрібні не тільки хороші духи, але і незрівнянний пухирець. Людям, для яких важлива зовнішня естетика, знеособлений флакон навряд чи сподобається.

Переваги розливних парфумів

Основна перевага таких парфумів – бюджетність. За порівняно невеликі гроші можна купити аналог аромату від парфумерного дому з світовим ім'ям. До чудовим якостям можна віднести і те, що наливна парфумерія залишає простір для експериментів. Щоб знайти свій аромат, шукати іноді доводиться дуже довго. А якщо постійний парфум набрид і треба вибрати щось новеньке, теж навряд чи вийде зробити це з першого разу.

У таких ситуаціях дуже виручить наливна парфумерія Joli Parfum. Досить покупки порожнього флакончика і декількох мілілітрів нових духів, щоб у жінки піднявся настрій. Якщо не підійде – можна і не користуватися. Великий плюс виробника – наявність вибору аналогів відомих брендових парфумів. У нас можна знайти версії і відомих парфумів, і рідко зустрічаються. Аромати зберігають стійкість протягом дня. Долучіться до захоплюючого світу ароматною казки з Joli Parfum!

НОВИНИ

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

Графік роботи на Серпень

19.08.2021

Шановні клієнти!

Графік роботи компанії на День Незалежності: 

...

Графік роботи в червні

19.06.2021

 

У зв'язку зі святкуванням Трійці та Дня Конституції...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка