Як користуватися парфумами – головні правила і незвичайні рішення
Аромат не бачимо людському оку, але при цьому він грає ключову роль у формуванні образу. Вибрати відповідний запах – це ще не все, важливо вміти правильно використовувати парфуми.

Поради для прекрасних дам
Ключове правило – наносимо аромат тільки на чисту шкіру. Щоб аромат тримався довше, наносите його відразу після водних процедур, коли пори відкриті, а шкіра легко вбирає запах. Переконайтеся, що ваш засіб для купання і дезодорант не мають яскраво вираженого запаху, інакше на тілі відбудеться змішання ароматів з досить сумнівним результатом.

Не обливайтеся духами з голови до ніг, наносити аромат в місця, де пульсують вени – тепло тіла на цих ділянках шкіри дозволить аромату плавно розкриватися протягом дня. Серед таких точок зап'ястя, віскі, сонна артерія на шиї, ліктьові згини, ямочка між ключицями і точки за мочками вух.

Як душитися духами, якщо флакон не має дозатора? Наносити аромат подушечками пальців. Дуже обережно треба душити одяг, на хутряних виробах або вовняних речах аромат може змінити відтінок, а на світлих тканинах – залишити пляму. Також намагайтеся не допускати потрапляння духів на біжутерію – прикраси зіпсуються.

Рекомендації для чоловіків
Наносьте парфумерні засоби тільки на чисту шкіру зап'ястя, шия, груди в області серця, точки за вухами.
Якщо вам по душі легкі аромати, ви можете придбати всі кошти з однієї колекції – туалетна вода, лосьйон після гоління, дезодорант. Якщо обраний вами важкий аромат, краще віддати перевагу засоби гігієни з нейтральним ледь вловимим запахом.
Врахуйте, що при нанесенні парфуму на волосся чи одяг, його колір може змінитися.
Не користуйтеся духами, вирушаючи в спортзал – наносити аромат вже після тренування і прийняття душу.


Як радять душитися духами творці легендарних ароматів?
Всесвітньо відома парфумерна композиція «Шанель №5» була подарована світу великим модельєром Габріель Шанель. Мадемуазель Коко радила наносити аромат в ті місця, куди ви хочете, щоб вас цілували.

А Есте Лаудер – засновниця одноіменного парфумерного бренду пропонувала свій спосіб нанесення аромату. Розпиліть парфумерну композицію в повітря і пройдіть через хмару аромату – крапельки парфумів осядуть на шкірі, волоссі, одязі, і аромат надовго залишиться з вами.

Дізнавшись, як користуватися парфумами, не забувайте слідувати цим простим радам і завжди «одягати» аромат правильно.

НОВИНИ

Нові аромати

29.03.2024

Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

N...

Нові аромати

19.09.2023

 Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

...

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка