як зберегти ароматЯк зберегти аромат до кінця дня. Поради.

        Багато дівчат помилково вважають, що можна вилити на себе пів флакона парфумів, і тоді точно аромат залишиться до вечора. Але це не вихід. Є куди більш грамотні способи.

       Перше, що потрібно розуміти те, що всі аромати різні. Натуральний цитрусовий запах, наприклад, тримається на шкірі зовсім недовго, а ось деревні запахи навпаки. Якщо хочете чим довше пахнути, вибирайте ноти сандалового дерева у своєму ароматі.

Наносимо парфуми правильно

       Щоб запах тримався чим довше, потрібно знати секретні місця на тілі, які зберігають аромат максимально довго. Ось деякі з них: улоговинка на грудях, згин ліктя і коліна, біля вух, і звичайно ж зап'ясті.

Не втираємо духи в шкіру

       Цього робити категорично не можна, як би не хотілося. Верхні нотки аромату в такому випадку випаровуються, залишаючи лише базові і середні. Аромат вже не той. Та й він протримається максимум до обіду.

Коли краще наносити парфум?

         Найкраще це робити на вологу шкіру. В ідеалі — відразу після душу, коли ви витерли шкіру рушником. Бризкайте на голові тіло, а через кілька хвилин одягайтеся. Це допоможе вберегти одяг від небажаних плям.

Правильно зберігайте парфуми

      Не слід зберігати свої улюблені баночки у ванній, тому що під дією вологості і при високій температурі молекули рідини руйнуються. Ідеальне місце повинно бути прохолодне й сухе. Наприклад, туалетний столик в спальні.

Оновлення аромату протягом дня

      Банальний, але самий дієвий спосіб. Носіть з собою пробник або духи-олівець, щоб завжди мати можливість оновити свою свіжість. А велику баночку можна залишити вдома, щоб не тягатися з нею.

НОВИНИ

Графік роботи на травень

07.05.2021

Шановні клієнти!
 Зверніть увагу на наш графік роботи. 
...

25.12.2020

Графік роботи на березень 2020 року

04.03.2020

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка