як зберегти ароматЯк зберегти аромат до кінця дня. Поради.

        Багато дівчат помилково вважають, що можна вилити на себе пів флакона парфумів, і тоді точно аромат залишиться до вечора. Але це не вихід. Є куди більш грамотні способи.

       Перше, що потрібно розуміти те, що всі аромати різні. Натуральний цитрусовий запах, наприклад, тримається на шкірі зовсім недовго, а ось деревні запахи навпаки. Якщо хочете чим довше пахнути, вибирайте ноти сандалового дерева у своєму ароматі.

Наносимо парфуми правильно

       Щоб запах тримався чим довше, потрібно знати секретні місця на тілі, які зберігають аромат максимально довго. Ось деякі з них: улоговинка на грудях, згин ліктя і коліна, біля вух, і звичайно ж зап'ясті.

Не втираємо духи в шкіру

       Цього робити категорично не можна, як би не хотілося. Верхні нотки аромату в такому випадку випаровуються, залишаючи лише базові і середні. Аромат вже не той. Та й він протримається максимум до обіду.

Коли краще наносити парфум?

         Найкраще це робити на вологу шкіру. В ідеалі — відразу після душу, коли ви витерли шкіру рушником. Бризкайте на голові тіло, а через кілька хвилин одягайтеся. Це допоможе вберегти одяг від небажаних плям.

Правильно зберігайте парфуми

      Не слід зберігати свої улюблені баночки у ванній, тому що під дією вологості і при високій температурі молекули рідини руйнуються. Ідеальне місце повинно бути прохолодне й сухе. Наприклад, туалетний столик в спальні.

Оновлення аромату протягом дня

      Банальний, але самий дієвий спосіб. Носіть з собою пробник або духи-олівець, щоб завжди мати можливість оновити свою свіжість. А велику баночку можна залишити вдома, щоб не тягатися з нею.

НОВИНИ

Нові аромати

29.03.2024

Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

N...

Нові аромати

19.09.2023

 Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

...

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка