Наливна парфумерія, популярність якої зростає

Все більше покупців звертають погляди на сегмент наливної парфумерії. 10-15 років тому про неї мало хто чув. Сьогодні словосполучення знають всі, а користувалися продукцією компанії Joli Parfum багато. Наливні парфуми стають все більш популярними. У чому секрет?

Перша причина популярності наливних ароматів на парфумерному ринку – в помірній вартість продукції. Всі ми помітили, що за останні 2-3 роки рівень купівельної спроможності істотно знизився. Колишні відвідувачки бутиків не можуть змусити себе піти в інтернет-магазини чи на ринок за дешевими підробками. А ті, хто спробував парфумерію на розлив, залишилися задоволені якістю, стійкістю і схожістю аромату з оригіналом.

Чи можна довіряти невисокій вартості наливної парфумерії?

На ринку парфумів – величезна кількість пропозицій. І відрізнити версію популярних парфумів від підробок буває непросто. Особливо за словесним описам товарів. Щоб розібратися, потрібно зрозуміти, як формується вартість парфумерії.

При купівлі наливна продукції покупець не переплачує за оригінальний флакон, брендовану упаковку та піар-компанію, організовану для популяризації товару на ринку. А ще не платить бутікову націнку. Невисока ціна не пов'язана з якістю композиції: наливна парфумерія якраз робиться з високоякісних інгредієнтів. При купівлі підробки клієнт магазину переплачує за упаковку і флакон, які, до того ж, бувають не дуже гарні.

У наливної парфумерії Joli Parfum концентрація ароматичної композиції становить 20-30%. Вона компонується з хорошого французького сировини. Застосовуються антиокислювачі, роблять парфум більш стійким і не дозволяють йому змінювати запах з часом. В склад композиції вводяться фарбувальні компоненти. Хороші відгуки покупців про продукти Joli Parfum підтвердять їх високу якість.

Ще одна перевага – можливість вибрати флакон

При купівлі наливної парфумерії можна вибрати бутилкою по своєму смаку. Серед пропозицій є скляні флакони, здатні прикрасити дамський столик. А є міні-атомайзери, які помістяться в сумочку будь-якого розміру. Навіть у невеликій клатч. Оригінальні бульбашки допоможуть покупцеві проявити індивідуальність у виборі і аромату, і аксесуара для нього.

Помірна ціна наливних парфумів і можливість купити відразу кілька різновидів допоможуть значно розширити колекцію ароматів. Шанувальниці духів зможуть одночасно мати парфуми для офісу, побачення з коханим, урочистого прийому або зустрічі з подругою.

Наливна парфумерія перетворюється в тренд. Серед представленого асортименту продукції Joli Parfum жінки з абсолютно різними смаками знайдуть для себе відповідні аромати. Зробіть якісні наливні парфуми стартом вашого ароматного бізнесу!

НОВИНИ

Нові аромати

29.03.2024

Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

N...

Нові аромати

19.09.2023

 Шановні партнери!

Нові аромати вже у продажу: 

...

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка