Сотні і тисячі років тому парфумерія являла собою суміш ароматичних масел. Потім її почали розбавляти алкогольної складової. Новий етап у розвитку парфумерної індустрії стався після винаходу духів на водній основі.

Парфуми без вмісту алкоголю – справжній технологічний прорив. Нова технологія дозволяє створювати парфумерні композиції, що володіють такими властивостями:

  • екологічність;
  • відсутність шкоди для навколишнього середовища;
  • м'яке або нейтральний вплив на шкіру людини.

Спиртові парфуми пересушують шкіру, у деяких користувачів можуть провокувати алергію або висипання. У світі, який прагне до екологічності, аромати на водній основі набувають все більшу популярність. Технологія їх створення змогла подолати надмірну летючість таких духів. Після цього парфуми на основі води почали з'являтися у відомих виробників.

Перспективний напрям сучасної парфумерії

Перші водні духи явив світові французький будинок Мане, за замовленням якого вони і були створені. Аромат на водній основі – змішана мікроемульсія. У ній містяться аромамасла, поміщені у водне середовище.

Одна з актуальних галузей розвитку водних духів – створення дитячих ароматів. Саме дитяча шкіра і органи дихання часто відгукуються на спиртові парфуми алергією. Тому для дітей рекомендуються менш стійкі, але абсолютно безпечні водні ароматичні емульсії.

Парфумерія оптом – вигідний старт для бізнесу

Як відкрити власну справу? Це нескладно: зробіть ставку на продаж якісної та бюджетної парфумерії! Ми пропонуємо купити оптом партію наливна безалкогольної парфумерії Joli Parfum. В нашому онлайн-магазині – великий асортимент, прекрасні ціни і налагоджена доставка. За допомогою транспортних компаній ми відправимо покупку в будь-який куточок України.

З нами співпрацювати вигідно з таких причин:

  • Пропонуємо виграшні для клієнта умови оптової купівлі.
  • Обслужимо дуже уважно.
  • Проявити індивідуальний підхід до клієнта.

Ми приділяємо серйозну увагу актуальності прайса. Ціни в ньому оперативно оновлюються, а весь представлений асортимент парфумів та флаконів є в наявності. Наші постійні замовники задоволені співпрацею. І з радістю підтвердять, що бізнес на українському ринку з використанням духів Joli Parfum вигідний і приносить прибуток. Звертайтеся!

НОВИНИ

Графік роботи компанії на Новорічні свята

24.12.2021

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на графік роботи...

Графік роботи на Серпень

19.08.2021

Шановні клієнти!

Графік роботи компанії на День Незалежності: 

...

Графік роботи в червні

19.06.2021

 

У зв'язку зі святкуванням Трійці та Дня Конституції...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка