Сотні і тисячі років тому парфумерія являла собою суміш ароматичних масел. Потім її почали розбавляти алкогольної складової. Новий етап у розвитку парфумерної індустрії стався після винаходу духів на водній основі.

Парфуми без вмісту алкоголю – справжній технологічний прорив. Нова технологія дозволяє створювати парфумерні композиції, що володіють такими властивостями:

  • екологічність;
  • відсутність шкоди для навколишнього середовища;
  • м'яке або нейтральний вплив на шкіру людини.

Спиртові парфуми пересушують шкіру, у деяких користувачів можуть провокувати алергію або висипання. У світі, який прагне до екологічності, аромати на водній основі набувають все більшу популярність. Технологія їх створення змогла подолати надмірну летючість таких духів. Після цього парфуми на основі води почали з'являтися у відомих виробників.

Перспективний напрям сучасної парфумерії

Перші водні духи явив світові французький будинок Мане, за замовленням якого вони і були створені. Аромат на водній основі – змішана мікроемульсія. У ній містяться аромамасла, поміщені у водне середовище.

Одна з актуальних галузей розвитку водних духів – створення дитячих ароматів. Саме дитяча шкіра і органи дихання часто відгукуються на спиртові парфуми алергією. Тому для дітей рекомендуються менш стійкі, але абсолютно безпечні водні ароматичні емульсії.

Парфумерія оптом – вигідний старт для бізнесу

Як відкрити власну справу? Це нескладно: зробіть ставку на продаж якісної та бюджетної парфумерії! Ми пропонуємо купити оптом партію наливна безалкогольної парфумерії Joli Parfum. В нашому онлайн-магазині – великий асортимент, прекрасні ціни і налагоджена доставка. За допомогою транспортних компаній ми відправимо покупку в будь-який куточок України.

З нами співпрацювати вигідно з таких причин:

  • Пропонуємо виграшні для клієнта умови оптової купівлі.
  • Обслужимо дуже уважно.
  • Проявити індивідуальний підхід до клієнта.

Ми приділяємо серйозну увагу актуальності прайса. Ціни в ньому оперативно оновлюються, а весь представлений асортимент парфумів та флаконів є в наявності. Наші постійні замовники задоволені співпрацею. І з радістю підтвердять, що бізнес на українському ринку з використанням духів Joli Parfum вигідний і приносить прибуток. Звертайтеся!

НОВИНИ

Графік роботи на Серпень

19.08.2021

Шановні клієнти!

Графік роботи компанії на День Незалежності: 

...

Графік роботи в червні

19.06.2021

 

У зв'язку зі святкуванням Трійці та Дня Конституції...

Графік роботи на травень

07.05.2021

Шановні клієнти!
 Зверніть увагу на наш графік роботи. 
...

ВІДГУКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка